Poznávačka státních vlajek ...

Poznávačka státních vlajek

Nabízíme vám možnost ověření znalosti státních vlajek formou on-line testu, který lze absolvovat individuálně doma u počítače (se všemi výhodami domácího studia) nebo formou skupinového testování během výuky ve škole (učitel nemusí připravovat zadání, ušetří čas na opravování a má ihned oklasifikovanou celou skupinu žáků). Na řešení úloh je 10 minut.
   Po odeslání odpovědí - odpovídat může pouze přihlášený uživatel - se okamžitě zobrazí celkový počet získaných bodů a výsledná klasifikace, hodnocení jednotlivých otázek a kde jste udělali chybu! Ve výsledkové listině seřazené podle času se zobrazí výsledná známka (body) a vyučující profesor má 15 minut na zapsání výsledků žáka. Poté se výsledky stávají anonymní.

Nyní si můžete vybrat typ poznávačky:

Lehká (vlajky známějších a významějších států) - 10 otázek

Těžké (vlajky i méně známějších států) - 10 otázek