Chcete na Hrad?všechny
Pojďte navštívit Pražský hrad! Tak jdeme!     Virtuální prohlídka umožní nerušenou návštěvu Pražského hradu z pohodlí domova.

QWikivšechny
Moderní způsob výuky QWiki     Představuje kombinaci čtení textů, prohlížení obrázků a sledování videa.

Kam vyrazíme?Život
To je nuda! Co dělat? Kam vyrazíme?     Najdete zde programy kin, festivaly, divadla, muzea - přečíst si jejich recenzi - zapojit se do diskuse.

3D prohlídkavšechny
Chcete navštívit pivovar Permon? Jdeme!     Umožňuje virtuálně navštívit Vaši prodejnu, firmu či provozovnu.

Virtuální hospitaceVšechny
Chceš se podívat do hodiny výuky na gymnáziu? Tak jdeme!     Pojďte se podívat na pěknou hodinu biologie, chemie, matematiky ... na gymnáziu!

Nový obličejŽivot
Vylepši svůj vzhled on-line. Podívej se!     Chceš ukázat, jak bys mohl(a) vypadat s novým účesem, barvou vlasů, líčením?

Stověžatá PrahaZeměpis
Chceš na Petřín? Polez!     Virtuální prohlídka ze stovky pražských věží

školní TVŽivot
Chceš se podívat na školní video? Přepni!     Zajímavá videa ze školy nebo na školní notu.

Procházka městemZeměpis
Chceš se projít ulicí Vídně? Tak pojdˇ!      Procházka ulicemi evropských měst, na které můžeš objevit dost zajímavých informací (najít šikovné posezení, obchůdek)

Virtuální prohlídka ČRZeměpis
Chceš být večer na Karlově mostě? Podívej se!     Umožňuje ukázat známá místa naší vlasti pomocí 360° virtuální prohlídky.

KlavírHudební výchova
Zdokonalit se ve hře na klavír?     Není problém. Stačí využít super internetovou konzervatoř hry na klavír obsahující více než 24 videolekcí.