Přehled ...

Skype eLearning
Skype eLearning představuje moderní způsob výuky, který probíhá on-line přes internet s využitím komunikačního programu Skype. V pohodlí svého domova (firmy) komunikujete s lektorem pomocí mikrofonu a webkamery. Výuka může probíhat jako klasická hodina či doučování podle vašich požadavků.

K maturitě z matematiky krokem
Každý den (včetně svátků, sobot a nedělí) budete řešit jeden z maturitních příkladů z matematiky. Ke každé maturitní otázce (30) to bude 9 příkladů. Řešení můžete odeslat a nechat si ohodnotit.

Matika + krokem = e-learning kurz
Naučit se matematiku k maturitě a na přijímací zkoušky na VŠ je pro mnohé dost těžký oříšek. Chceme vám tento nelehký úkol usnadnit pomocí e-learningového kurzu podle našich představ. Obsahuje výklad učiva, řešené ukázková příklady, přiklady s on-line krokovou kontrolou a pomocí e-učitele, 250 příkladů na procičení (s Helpem), kontrolní test a závěrečný test. Po absolvování kurzu si můžete nechat vystavit certifikát. V případě nejasností lze požádat o radu tutora (učitele). Jako prémie je tu Generátor testů, který nabízí možnost vytvoření testu z vybraných lekcí a to z volitelného počtu příkladů s volitelnou obtížností. Může ho využít jak učitel pro školní výuku, tak i student pro samostatné ověření zvládnutí učiva.

Chemie krokem = e-learning kurz
Naučit se chemii k maturitě a na přijímací zkoušky na VŠ je pro mnohé dost těžký oříšek. Chceme vám tento nelehký úkol usnadnit pomocí e-learningového kurzu podle našich představ. Obsahuje výklad učiva, řešené ukázková příklady, přiklady s on-line krokovou kontrolou a pomocí e-učitele, více než 270 příkladů na procičení (s Helpem), kontrolní test a závěrečný test. Po absolvování kurzu si můžete nechat vystavit certifikát. V případě nejasností lze požádat o radu tutora (učitele). Jako prémie je tu Generátor testů, který nabízí možnost vytvoření testu z vybraných lekcí a to z volitelného počtu příkladů s volitelnou obtížností. Může ho využít jak učitel pro školní výuku, tak i student pro samostatné ověření zvládnutí učiva.

Český jazyk
Napsat svůj životopis nebo milostný dopis s hrubými chybami určitě neudělá dobrou vizitku. Nabízíme možnost otestovat znalosti pravopisu na on-line diktátech různé obtížnosti.

Biologie
Chcete si vyzkoušet, jak jste na tom se znalostí kytiček nebo si dopnit mezery v jejich neznalosti? Zkuste naši poznávačku.

Dějepis
Dokážete se orientovat v dějinách světové vědy, sportu, společnosti? Máte možnost si to ověřit v poznávačce událostí.

Zeměpis
Nejen fotbalový, hokejový fanda a cestovatel by měl znát vlajky sportovních soupeřů a zemi, které navšívil nebo kam se chystá strávit dovolenou. Zkuste si v naší poznávačce otestovat a zdokonalit znalost státních vlajek.

Hudebka
Co Čech, to muzikant. Platí to pro vás také? Ověřte si, jak jste na tom se znalostmi národních písní.

Přijímací zkoušky on-line
Připravili jsme pro vás přijímací zkoušky na gymnázium pro osmileté i čtyřleté studium. Zadání vzniklo obměnou skutečných úloh v minulých letech. A nemusíte čekat až budou testy opraveny. Výsledky se dozvíte hned po odevzdání testů (odeslání řešení). Naleznete zde dvě varianty přijímacích zkoušek. Druhá je novější a objektivnější, protože nabízí větší bodový rozptyl hodnocení. V obou variantách si může přihlášený uživatel kdykoliv po absolvování zkoušky vytisknout certifikát o výsledku zkoušky.
Pro méně počítačově zdatnější (hlavně do osmiletého studia) doporučujeme si zadání vytisknout a řešit na papíře (v zadaném čase) a potom za pomocí zkušenějšího zapsat bez časového limitu výsledky a zjistit tak hodnocení zkoušek.
Pro maturanty a zájemce o vysokoškolské studium zde máme ukázky několika přijímacích zkoušek na různé vysoké školy v provedení on-line. Vyzkoušejte si, jak jste na studium na vysoké škole připraveni.

Přijímací zkoušky na VŠ on-line
Pro zájemec o vysokoškolské studium nabízíme možnost on-line otestování znalostí a dovedností, které se vyžadují na přijímacích zkouškách.

On-line prověrky
Zde budeme pravidelně nabízet možnost ověření a vyzkoušení znalosti z aktuálního učiva matematiky formou on-line prověrek, které lze absolvovat individuálně doma u počítače (se všemi výhodami domácího studia) nebo formou skupinového testování během výuky ve škole (učitel nemusí připravovat zadání a hlavně ušetří čas na opravování a má okamžitě oklasifikovanou celou skupinu žáků).

Umíte Pascalsky?
Na těchto stránkách se naučíte základům programovacího jazyka Pascal, seznámíte se s jeho základními rysy, na přkladech poznáte jeho možnosti.Ke každé lekci je připojen domácí úkol, který vám vyučující opraví, okomentuje. Můžete také komunikovat s vyučujícím formou dotazů a připomínek. Hodnocení a odpověď najdete nejpozději druhý den pomocí volby Hodnocení.Ukázka zobrazuje příklad komunikce s vyučujícím.

Útok na krále - šachy
Stejným způsobem můžete studovat královskou hru - šachy.Nejdřív vás seznámíme s vedením útoku na krále,včetně on-line řešených úkolů a potom si ještě můžete zatrénovat, zahrát s aktivními hráči šachu.

Odkazy:
Studijní prameny
Zde nejdete nepřeberné množství studijních materiálů rozdělených podle jednotlivých předmětů.

Pro studium
Další zdroje na Webu vztahující se ke studiu, maturitě, přijímacím zkouškám, školám a podobně.